Четвърти кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.
ПРОТОКОЛ ЗА ПРОВЕДЕНО СЪСТЕЗАНИЕ
Днес, 03.10.2015г., в гр. Пловдив, Гребна база - петанк игрища на СКП-Пловдив, се проведе четвърти кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.
В състезанието участваха 19 мъжки и 9 женски отбора.
Формат на състезанието – съгласно правилник и регламент за провеждане на кръг от държавното първенство: Мъже - 5 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации; Жени - 4 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации.
Временно класиране след 5-ти кръг, Мъже:
Rank |
Pseudonym |
Name 1 |
Name 2 |
Name 3 |
Club |
Score |
BHN |
fBHN |
Games |
Points |
Bye |
|||
1. |
РУСЕВИ |
024 Емил Русев |
Иво Русев |
Орлин Русев/ Франсиско Седрик |
СКП Пловдив/ З.Бунтовници |
5 |
14 |
76 |
5:0 |
65:20 |
|
|||
2. |
МАКАРОВ |
004 Атанас Макаров |
Любомир Кутев |
Николай Димоларев/ Мануел Савов |
СКП Макаров |
4 |
16 |
72 |
4:1 |
52:40 |
|
|||
3. |
УКП - ЧОВЕК И ПОЛОВИНА |
017 Любомир Милушев |
Станимир Чонев |
Юлий Таков
|
УКП |
4 |
15 |
68 |
4:1 |
59:30 |
|
|||
4. |
КТК |
002 Боряна Кукушева |
Асен Кукушев |
Христо Хаджикостов/ Елизабет Кукушева |
КТК България |
4 |
12 |
67 |
4:1 |
58:26 |
|
|||
5. |
ПЛОВДИВ 1 |
023 Янко Найденов |
Въльо Илиев |
Иван Крачев |
СКП Пловдив |
3 |
16 |
58 |
3:2 |
46:55 |
|
|||
6. |
АВИОН |
020 Роси Бързакова |
Николай Бързаков |
Николай Даскалов |
СКП Пловдив |
3 |
15 |
66 |
3:2 |
40:43 |
|
|||
7. |
ТЮЛЕНИ |
012 Даниел Сен Пол |
Кристоф Брю |
Стамат Узунов |
ТЮЛЕНИ |
3 |
13 |
72 |
3:2 |
52:45 |
|
|||
8. |
АЙС |
021 Атанас Тодоровски |
Йордан Паунов |
Стойчо Петров |
СКП Пловдив |
3 |
12 |
46 |
3:2 |
50:41 |
2 |
|||
9. |
ВИТОШКИ СИНЯВЕЦ |
010 Пламен Тепавичаров |
Владимир Дончев |
Атанас Атанасов |
ДСКПП |
3 |
11 |
53 |
3:2 |
54:41 |
1 |
|||
10. |
БИГ БОЛС |
003 Даниел Тунчев |
Божил Желев |
Калин Желев/Андрей Андреевски |
КТК България/ Академик |
3 |
9 |
67 |
3:2 |
55:51 |
|
11. |
ХЕЛС БОЛС |
005 Албена Димитрова |
Вилхелм Балтаджиян |
Стефан Иванов |
СКП Макаров |
2 |
17 |
63 |
2:3 |
51:53 |
|
12. |
ЗЕЛЕНИ МУСКЕТАРИ |
028 Емил Диков |
Владимир Георгиев |
Владимир Лазаров/ Георги Рибаров |
З.Бунтовници |
2 |
13 |
66 |
2:3 |
30:56 |
|
13. |
ЕСКАДРИЛА |
013 Ангел Пройнов |
Аспарух Крайчев |
Веселин Куцаров/ Радослав Цветанов |
ТЮЛЕНИ |
2 |
13 |
50 |
2:3 |
45:57 |
5 |
14. |
ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ |
029 Спиро Петров |
Руслан Колев |
Георги Димитров/ Стефан Христов |
З.Бунтовници |
2 |
12 |
60 |
2:3 |
37:53 |
|
15. |
ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ |
027 Георги Йоцов |
Максим Йоцов |
Джамил Аккад |
З.Бунтовници |
2 |
11 |
54 |
2:3 |
49:52 |
3 |
16. |
УКП - КАСАПИТЕ |
016 Георги Бърдаров |
Петко Манчев |
Любен Кръстев |
УКП |
2 |
10 |
56 |
2:3 |
51:51 |
|
17. |
АРМАДА |
014 Даниел Марков |
Николай Дейков |
Станислав Станев/ Юлиан Петров |
ТЮЛЕНИ |
1 |
12 |
63 |
1:4 |
35:56 |
|
18. |
ВАСИЛЕВС |
022 Тони Телбизова |
Христо Телбизов |
Ангел Христов |
СКП Пловдив |
1 |
12 |
58 |
1:4 |
45:51 |
|
19. |
МАРСИАНЦИ |
011 Венелин Петров |
Хектор Самора |
Иван Георгиев |
ДСКПП |
1 |
11 |
47 |
1:4 |
35:58 |
4 |
Временно класиране след 4-ти кръг, Жени:
Rank |
Pseudonym |
Name 1 |
Name 2 |
Name 3 |
Club |
Score |
BHN |
fBHN |
Games |
Points |
Bye |
||
1. |
МАРИНА СПОРТ |
008 Марина Тепавичарова |
Зорка Георгиева |
Камелия Тороманова/ Анастасия Ваташка |
ДСКПП |
4 |
9 |
28 |
4:0 |
44:30 |
1 |
||
2. |
ТАСМАНИЙСКИ ДЯВОЛИ |
009 Мила Бабачева |
Диана Михайлова |
Ирена Иванова/ Дарина Григорова |
ДСКПП |
3 |
9 |
36 |
3:1 |
40:30 |
|
||
3. |
ДАРНИ |
007 Даниела Дикова |
Румяна Чолакова |
Невелина Георгиева/ Силвия Венкова |
ДСКПП |
3 |
9 |
34 |
3:1 |
46:36 |
|
||
4. |
ТРИТЕ ФУКЛИ |
025 Румена Търева |
Антония Йоцова |
Маргарита Миланова |
З.Бунтовници |
2 |
10 |
31 |
2:2 |
47:33 |
|
||
5. |
ЗЕЛЕНИ КАЛПАЗАНКИ |
026 Деница Берберска |
Борислава Василева |
Емилия Волева/ Мая Георгиева |
З.Бунтовници |
2 |
10 |
31 |
2:2 |
36:30 |
|
||
6. |
ТЮЛЕНЧЕТА |
015 Мария Бичева |
Стела Манева |
Анита Гонина |
ТЮЛЕНИ |
2 |
7 |
27 |
2:2 |
33:44 |
3 |
||
7. |
УКП - КАРОЛИНА |
019 Калина Мавродиева |
Невена Русева |
Ина Димитрова |
УКП |
2 |
6 |
28 |
2:2 |
37:40 |
2 |
||
8. |
Макаров |
006 Маргарита Яначкова |
Ирина Лазарова |
Доника Василева |
СКП Макаров |
1 |
8 |
29 |
1:3 |
39:34 |
|
||
9. |
УКП - ТРОЯНКИТЕ |
018 Ралица Манчева |
Христина Йорданова |
Магдалена Кръстева |
УКП |
1 |
7 |
27 |
1:3 |
21:42 |
4 |
Първите четири отбора от временното класиране играха полуфинали и финали.
Рейтинг класиране от първо до шесто място - МЪЖЕ, както следва:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
Т/съст. |
1 |
РУСЕВИ |
Емил Русев |
Иво Русев |
Орлин Русев/ Франсиско Седрик |
СКП Пловдив/ СК З. Бунтовници |
15 |
2 |
МАКАРОВ |
Атанас Макаров |
Любомир Кутев |
Николай Димоларев/ Мануел Савов |
СКП Макаров |
11 |
3 |
КТК |
Боряна Кукушева |
Асен Кукушев |
Христо Хаджикостов/ Елизабет Кукушева |
КТК България |
9 |
4 |
УКП - ЧОВЕК И ПОЛОВИНА |
Любомир Милушев |
Станимир Чонев |
Юлий Таков |
УКП |
7 |
5 |
ПЛОВДИВ 1 |
Янко Найденов |
Въльо Илиев |
Иван Крачев |
СКП Пловдив |
5 |
6 |
АВИОН |
Роси Бързакова |
Николай Бързаков |
Николай Даскалов |
СКП Пловдив |
4 |
Рейтинг класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ, както следва:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
Т/съст. |
1 |
ДАРНИ |
Даниела Дикова |
Румяна Чолакова |
Невелина Георгиева/ Силвия Венкова |
ДСКПП |
11 |
2 |
ТРИТЕ ФУКЛИ |
Румена Търева |
Антония Йоцова |
Маргарита Миланова |
СК Зелени Бунтовници |
7 |
3 |
МАРИНА СПОРТ |
Марина Тепавичарова |
Зорка Георгиева |
Камелия Тороманова/ Анастасия Ваташка |
ДСКПП |
7 |
4 |
ТАСМАНИЙСКИ ДЯВОЛИ |
Мила Бабачева |
Диана Михайлова |
Ирена Иванова/ Дарина Григорова |
ДСКПП |
4 |
БФП: Стамат Узунов ................................
Гр. София
15.10.2015г.
Добавено 18/11/2015/