Протокол за проведено състезание - 13.06.2015г., София
Днес, 13.06.2015г., в гр. София – парк „Докторска градина”, се проведе първи кръг от държавното първенство по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.
В състезанието участваха 20 отбора „мъже” и 9 отбора „жени”.
Формат на състезанието – съгласно правилник и регламент за провеждане на кръг от държавното първенство: Мъже - 5 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации; Жени - 4 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации.
Временно класиране след 5-ти кръг, Мъже:
Rank |
Отб. № |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
Score |
BHN |
fBHN |
Points |
1 |
002 |
АКАДЕМИК ИЗГРЕВ |
Атанас Йосигов |
Здравчо Александров |
Панайот Бончев/ Анастас Захариев |
СК Академик Изгрев |
4 |
13 |
74 |
62:39:00 |
2 |
010 |
ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ |
Георги Йоцов |
Джамил Аккад |
Максим Йоцов |
СК Зелени Бунтовници |
4 |
12 |
78 |
59:27:00 |
3 |
025 |
РУСЕВИ |
Емил Русев |
Ангел Христов |
Орлин Русев |
СКП - Пловдив |
4 |
11 |
71 |
57:45:00 |
4 |
013 |
ФРЕНСКИ ЛЕГИОН |
Адел Абделмалек |
Франсиско Седрик |
Стефан Христов/ Георги Рибаров |
СК Зелени Бунтовници |
4 |
10 |
74 |
61:39:00 |
5 |
004 |
ХЕЛС БОЛС |
Албена Димитрова |
Вилхелм Балтаджиян |
Стефан Иванов |
СКП Макаров |
3 |
18 |
56 |
44:50:00 |
6 |
015 |
ТЮЛЕНИ |
Даниел Сен Пол |
Стамат Узунов |
Даниел Марков/ Стела Атанасова |
СК Тюлени |
3 |
13 |
56 |
54:49:00 |
7 |
027 |
УКП - Стадо Лисици |
Любомир Милушев |
Юлий Таков |
Владимир Додов |
УКП |
3 |
12 |
61 |
58:50:00 |
8 |
020 |
ДСКПП |
Пламен Тепавичаров |
Владимир Дончев |
Иван Атанасов/ Цанко Панков |
ДСКПП |
3 |
12 |
58 |
47:41:00 |
9 |
003 |
МАКАРОВ |
Атанас Макаров |
Любомир Кутев |
Едуард Херман |
СКП Макаров |
3 |
11 |
67 |
62:50:00 |
10 |
011 |
ЗЕЛЕНИ МУСКЕТАРИ |
Емил Диков |
Владимир Георгиев |
Владимир Лазаров |
СК Зелени Бунтовници |
3 |
11 |
63 |
54:40:00 |
11 |
021 |
ПЛОВДИВ - 1 |
Янко Найденов |
Въльо Илиев |
Иван Крачев |
СКП - Пловдив |
3 |
10 |
67 |
62:46:00 |
12 |
031 |
БИГ БОЛС |
Боряна Кукушева |
Божил Желев |
Калин Желев/ Даниел Тунчев |
КТК България |
2 |
17 |
58 |
45:55:00 |
13 |
012 |
ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ |
Спиро Петров |
Руслан Колев |
Георги Димитров |
СК Зелени Бунтовници |
2 |
15 |
55 |
36:51:00 |
14 |
022 |
АВИОН |
Росица Бързакова |
Николай Бързаков |
Николай Даскалов |
СКП - Пловдив |
2 |
13 |
59 |
44:50:00 |
15 |
023 |
ВАСИЛЕВС |
Христо Телбизов |
Антоанета Телбизова |
Емил Вълчев |
СКП - Пловдив |
2 |
10 |
70 |
39:54:00 |
16 |
026 |
УКП - КАСАПИТЕ |
Георги Бърдаров |
Петко Манчев |
Любен Кръстев |
УКП |
2 |
7 |
71 |
35:48:00 |
17 |
024 |
АЙС |
Йордан Паунов |
Стойчо Петров |
Атанас Тодоровски |
СКП - Пловдив |
1 |
16 |
54 |
41:54:00 |
18 |
001 |
АКАДЕМИК |
Андрей Андреевски |
Калин Панайотов |
Асен Кукушев |
СКП Академик - София / ДСКПП/ КТК България |
1 |
15 |
50 |
30:48:00 |
19 |
005 |
МАКАРОВ - 2 |
Николай Димоларев |
Мануел Савов |
Светослав Гошев |
СКП Макаров |
1 |
12 |
56 |
47:58:00 |
20 |
028 |
УКП-Сентенарио |
Дани Бошнаков |
Елица Добрева |
Дико Желев |
УКП |
0 |
12 |
52 |
22:65:00 |
Временно класиране след 4-ти кръг, Жени:
Rank |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
Score |
BHN |
fBHN |
Games |
Points |
Bye |
1. |
УКП - Сан Феличе |
029 Христина Йорданова |
Ина Димитрова |
Калина Мавродиева |
УКП |
4 |
10 |
36 |
4:0 |
45:20 |
|
2. |
ДАРНИ |
019 Румяна Чолакова |
Таня Томова |
Даниела Дикова/ Силвия Венкова |
ДСКПП |
3 |
10 |
35 |
3:1 |
42:23 |
|
3. |
ТРИТЕ ФУКЛИ |
007 Румена Търева |
Антония Йоцова |
Маргарита Миланова |
СК Зелени Бунтовници |
3 |
8 |
35 |
3:1 |
44:19 |
|
4. |
ДСКПП - 1 |
017 Марина Шойлева |
Зорка Малинова |
Камелия Тороманова/ Дарина Гълъбова |
ДСКПП |
2 |
9 |
35 |
2:2 |
35:38 |
|
5. |
ДСКПП - 2 |
018 Мила Бабачева |
Ирена Иванова |
Диана Михайлова/ Даниела Генова |
ДСКПП |
2 |
9 |
34 |
2:2 |
44:28 |
|
6. |
ЗЕЛЕНИ КАЛПАЗАНКИ |
008 Деница Берберска |
Борислава Василева |
Мая Георгиева |
СК Зелени Бунтовници |
2 |
9 |
28 |
2:2 |
31:39 |
4 |
7. |
МАКАРОВ |
006 Маргарита Яначкова |
Ирина Лазарова |
Анелия Гошева/ Доника Василева |
СКП Макаров |
2 |
7 |
27 |
2:2 |
38:38 |
3 |
8. |
УКП - Сейнт Винсент и Гренадини |
030 Ралица Манчева |
Магдалена Кръстева |
Невена Русева/ Мария Павлова |
УКП |
1 |
8 |
26 |
1:3 |
19:45 |
2 |
9. |
ЗЕЛЕНИ ПЕРДЕТА |
009 Яна Димитрова |
Богдана Занкова |
Цветелина Сърбинска |
СК Зелени Бунтовници |
1 |
8 |
24 |
1:3 |
21:45 |
1 |
Първите четири отбора от временното класиране играха полуфинали и финали.
B) ЖЕНИ
Крайно класиране от първо до четвърто място - МЪЖЕ:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
1. |
ФРЕНСКИ ЛЕГИОН |
013 Адел Абделмалек |
Франсиско Седрик |
Стефан Христов/ Георги Рибаров |
СК Зелени Бунтовници |
2. |
ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ |
010 Георги Йоцов |
Джамил Аккад |
Максим Йоцов |
СК Зелени Бунтовници |
3. |
РУСЕВИ |
025 Емил Русев |
Ангел Христов |
Орлин Русев |
СКП - Пловдив |
4. |
АКАДЕМИК ИЗГРЕВ |
002 Атанас Йосигов |
Здравчо Александров |
Панайот Бончев/ Анастас Захариев |
СК Академик Изгрев |
Крайно класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3 |
Клуб |
1. |
УКП - Сан Феличе |
029 Христина Йорданова |
Ина Димитрова |
Калина Мавродиева |
УКП |
2. |
ТРИТЕ ФУКЛИ |
007 Румена Търева |
Антония Йоцова |
Маргарита Миланова |
СК Зелени Бунтовници |
3. |
ДСКПП - 1 |
017 Марина Шойлева |
Зорка Малинова |
Камелия Тороманова/ Дарина Гълъбова |
ДСКПП |
4. |
ДАРНИ |
019 Румяна Чолакова |
Таня Томова |
Даниела Дикова/ Силвия Венкова |
ДСКПП |
Рейтинг класиране от първо до шесто място - МЪЖЕ, както следва:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3/4 |
Т/съст. |
1. |
ФРЕНСКИ ЛЕГИОН |
Адел Абделмалек |
Франсиско Седрик |
Стефан Христов/ Георги Рибаров |
14 |
2. |
ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ |
Георги Йоцов |
Джамил Аккад |
Максим Йоцов |
11 |
3. |
РУСЕВИ |
Емил Русев |
Ангел Христов |
Орлин Русев |
9 |
4. |
АКАДЕМИК ИЗГРЕВ |
Атанас Йосигов |
Здравчо Александров |
Панайот Бончев/ Анастас Захариев |
7 |
5. |
ХЕЛС БОЛС |
Албена Димитрова |
Вилхелм Балтаджиян |
Стефан Иванов |
5 |
6. |
ТЮЛЕНИ |
Даниел Сен Пол |
Стамат Узунов |
Даниел Марков/ Стела Атанасова |
4 |
Рейтинг класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ, както следва:
М. |
Псевдоним |
Състезател 1 |
Състезател 2 |
Състезател 3/4 |
Т/съст. |
1. |
УКП - Сан Феличе |
Христина Йорданова |
Ина Димитрова |
Калина Мавродиева |
12 |
2. |
ТРИТЕ ФУКЛИ |
Румена Търева |
Антония Йоцова |
Маргарита Миланова |
8 |
3. |
ДСКПП - 1 |
Марина Шойлева |
Зорка Малинова |
Камелия Тороманова/ Дарина Гълъбова |
5 |
4. |
ДАРНИ |
Румяна Чолакова |
Таня Томова |
Даниела Дикова/ Силвия Венкова |
4 |
Главен съдия: Калин Панайотов ................................
Техн. секретар: Орлин Русев ................................
Гр. София
16.06.2015г.
Добавено 21/06/2015/