Картотека БФП към 25.04.2017 година

 КАРТОТЕКИРАНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА  2017 Г. (към 25 април)

 

 

СК "БУЛ, Петанк, РАФФА и Туризъм-Абритус"

 

Десислава Илиева Дайнова 09.08.1999г.

Йоанна Матеева Матеева 08.07.2000

Ивелина Великовна Тончева 17.02.2000

Иван Дианов Иванов 22.03.1999

Симона Иванова Йорданова 7.11.2000

Анатолий Кънчев Кънев  12.06.1967

Калина Свеженова Кирилова 31.07 1999

Милена Георгиева Минчева 25.01.1999г

Траяна Георгиева Йорданова11.11.1986

Николай Иванов Маринов - 27.10.1999

Фатме Бюлент Таксин 03.05.1999

 

 

Румен Рачев Рачев - 531017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С  П  И  С  Ъ  К

за

картотекиране на състезателите от Петанк клуб „ДЕЛТА” гр. П.Тръмбеш

 

 

ИМЕ , ПРЕЗИМЕ И ФАМИЛИЯ

Е Г Н

ПОДПИС

1

2

3

4

1.

СТЕФАН  ЦАНОВ  СТЕФАНОВ

46 11 19 ХХХХ

 

2.

ГЕОРГИ КРЪСТЕВ НЕКЕЗОВ

43 03 01 ХХХХ

 

3.

КРЪСТИНА БОГДАНОВА КОСТАДИНОВА

47 09 29 ХХХХ

 

4.

ПЕНКА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА

74 06 20 ХХХХ

 

5.

ДИАНА ХРИСТОВА АТАНАСОВА

73 06 17 ХХХХ

 

6.

ЗЛАТИН МАРИНОВ ЗЛАТИНОВ

62 02 14 ХХХХ

 

7.

ПЕНКА ИВАНОВА ИЛИЕВА

44 05 06 ХХХХ

 

8.

АНКА ИВАНОВА КОСТАДИНОВА

53 10 02 ХХХХ

 

9.

СТЕФАН ПЕТРОВ КОСТАДИНОВ

49 03 27 ХХХХ

 

 

 

 

Спортен клуб по петанк "ИЗГРЕВ"

 

Списък на състезателите за картотекиране през 2017 година

МЪЖЕ:

1.Атанас Захариев Железов - 431226ХХХХ

2.Валентин Димитров Лапев-500513ХХХХ

3.Манол Иванов Манолов-510316ХХХХ

4.Игнати Панайотов Бончев-870508ХХХХ

5.Иван Боянов Ждребев-676350ХХХХ

6.Здравчо Йорданов Александров-510201ХХХХ

7.Маринчо Петков Кирков-600822ХХХХ

8.Атанас Владимиров Йосифов-480118ХХХХ

9.Венелин Димитров Вълканов-421224ХХХХ

10.Васил Иванов Михайлов-770806ХХХХ

11.Веселин Панайотов Бончев 870508ХХХХ    

ЖЕНИ:

1.Весела Начева Начева- Кръстева-750818ХХХХ

2.Невелина Темелкова Стойнева-781203ХХХХ

 

 

 

 

 

Списък за картотекиране на състезателите от АЕЦ "Белене"

 

 

1.

Пламен Трифонов Петров

13.04.1961

2.

Марияна Филипова Петрова

16.03.1963

3.

Светла Любенова Митева

28,02,1968

4.

Борис Свиленов Глузов

29,12,1997

5.

Милен Здравков Беев

25,10,1975

6.

Катрин Миленова Беева

31,05,2002

7.

Анатолий Гацанога

20,12,1973

8.

Татяна Петрова Дичева

03,08,1961

9.

Мариян Любенов Първанов

28,03,1962

10.

Дияна Христова Шкодрова

17,03,1970

11.

Аксения Стефанова Кринова

05,04,1979

12.

Еманоел Красимиров Атанасов

07,06,2002

13.

Миряна Николинова Димитрова

19,12,1973

14.

Радина Антонова Антонова

26,07,1999

15.

Наталия Славчева Беева

03,03,1974

16.

Филип Пламенов Петров

03,10,1995

17

Трифон Пламенов Петров

30.03.1993

18

Ивайла Живкова Иванова

15,08,1996

19.

Чавдар Генков

16,12,1962

20

Пламен Атанасов Маринов

02.04.1959

21

Емил Радоев Патарински

27.04.1965

22

Валери Милков Сотиров

04,07,1981

23.

Тихомир Стоянов Плугаров

27,12,1965

 

 

 

 

Списък на състезателите на ПК "КТК България" за картотекиране към БФП за 2017 г.

Жени:

1.Боряна Борисова Балабанова-Кукушева - 700609хххх

2.Елена  Константинова Йорданова 780427хххх

3.Елизабет Асенова Кукушева - 921117хххх

4.Елена Божидарова Лазарова - 681118хххх

5.Еми Петрова Савова-490502хххх

6.Бойка  Асенова Балабанова -490123хххх

7.Надежда Обесникова-670303хххх

8.Радостина Кирилова Динева -840302хххх

9.Мария Здравкова Вълчева 781215хххх

10.Видинка Славева Кукушева  380214хххх

Мъже:

1.Христо Георгиев Хаджикостов -480207хххх

2.Асен Георгиев Кукушев -650529хххх

3.Асен Георгиев Величков -7108хххххх

4.Божил Станиславов Желев - 770212хххх

5.Калин Станиславов Желев - 810412хххх

6.Даниел Сергеев Тунчев -831010хххх

7.Съни Стефанов-94хххх

8.Ганчо  Бакалов -32хххххххх

9.Йордан Андреев Петров 89хххххх

10.Калоян Иванов 77хххххх

Списък на ПК КТК България

на състезатели за допълнително картотекиране за 2017 г.:

 

1.Мартин Божидаров Димитров - 700523

2.Стефан Светославов Спасов - 681009

3.Светослав Цветков Спасов - 451121

4.Валентин Попов

5.Галя Попова

6.Мария Вълчева

Деца и юноши до 18 години:

1.Иван - Асен Асенов Кукушев 2007

2.Михаил Петров Петров  2007

3.Борис Петров Петров  2007

4.Инес Нидал Хасари 2006

5.София Нидал  Хасари 2003

6.Мириям Нидал  Хасари 2008

7.Павел Георгиев  Николов 1999

8.Петър Андреев 1999

9.Красимира Грекова 1999

10.Станимира  Георгиева 1999

11.Никола Верне 2003

12.Боян Ивов Колев 2002

13.Йов Хаджикостов

14.Калина Павлова Вълчева 2008

15.Боян Вълчев 2006

16.Косара Йорданова

17.Кристина Калоянова Иванова

18.Маргарита Стефанова

СПИСЪК
НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА СКХУ „АЛФА” гр.Севлиево

                        КАРТОТЕКИРАНИ В БФ ПЕТАНК        

Списък мъже – 21 състезатели

 

  1. Мариян Николов Минков        680529ХХХХ 

  2. Ивайло Иванов Денев               6903312ХХХХ

  3. Ангел Иванов Манолов             6710179ХХХХ

  4. Стефан Йовчев Терзиев                  93010ХХХХ

  5. Мариян Игнатов Илиев             710831ХХХХ

  6. Давид Росенов Десев                910115ХХХХ

  7. Рангел Кирилов Аспарухов      590318ХХХХ

  8. Мартин  Стефанов Минчев      840202ХХХХ

  9. Красимир Пенков Минков              880830ХХХХ

10. Валентин Антимов Панков       500514ХХХХ

11. Иван Петров Ботев                     660809ХХХХ

12. Любен Димитров Енчев            490904ХХХХ

13. Христо Георгиев Георгиев        780302ХХХХ 

14. Дилян Илиев Николов              690914ХХХХ

15. Събин Христов Петров              720216ХХХХ

 

16. Пламен Димитров Асенов     771121ХХХХ

      17. Митко Иванов Минков            691110ХХХХ

      18. Ивайло Стефанов Добрев                730810ХХХХ

      19. Стефан Нгуен Виет -                 950328ХХХ

     20. Атанас Дончев Атанасов                      561022ХХХХ

     21.Сали Мехмедов Мурадов                        591123ХХХХ


 

Списък жени – 9 състезатели

 

1. Иваничка Николова Стефанова          740416ХХХХ

2. Десислава Стефанова Стойчева       960616ХХХХ

3. Линда Михайлова Десева          640516ХХХХ

4. Цветомира Стефанова Дацова 760722ХХХ

5. Валя Аначкова Стефанова                    680809ХХХХ

6. Нина  Николаевна Демакова                                                                                                         7.Симона Стефанова Стойчева

8.Стефка Стефанова Костова                931122ХХХХ

9.Емона Найденова Иванова                  940827ХХХХ       

 

 

 

КАРТОТЕКА НА ИГРАЧИТЕ В КЛУБ „ МАКАРОВ И ПРИЯТЕЛИ „ ЗА СЕЗОНА – 2017 година

 

  1. АТАНАС НИКОЛАЕВ МАКАРОВ  -  26.07. 1963 г.
  2. ЕМИЛ НИКОЛАЕВ МАКАРОВ – 16.09.1956 г.
  3. ЛЮБОМИР ИВАНОВ КУТУВ – 29.11.1963 г.
  4. СТАНИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ЯНЕВ – 19.12.1974 г.
  5. НИКОЛАЙ МАРИНОВ ДИМОЛАРЕВ – 16.04.1968 г.
  6. АЛБЕНА ЕМИЛОВА ДИМИТРОВА – 30.05.1969 г.
  7. МАРГАРИТА ВАСИЛЕВА ЯНАЧКОВА – 17.02.1977 г.
  8. ДОНИКА ТРЕНДАФИЛОВА ВАСИЛЕВА – 18.04.1983 г.
  9. ИРИНА СТЕФАНОВА ЛАЗАРОВА – 15.04.1970 г.
  10. АНА АТАНАСОВА МАКАРОВА – 02.04.1988 г.
  11. МАРИЯ БЛАГОЕВА ЯНЕВА – 08.06.1975 г.
  12. ЕДУАРД ЮЛИУС ХЕРМАН – 10.05.1970 г.
  13. ВИЛХЕЛМ ЕДУАРД БАЛТАДЖИЯН – 15.12.1968 г.
  14. ЕМАНУЕЛ САВОВ – 25.02.1958 г.
  15. НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ МАКАРОВ – 07.01.1983 г.
  16. АСЕН ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВ – 06.10.1981 г.
  17. СВЕТОСЛАВ ГОШЕВ -1963 г.
  18. РУМЕН ЗДРАВКОВ – 07.12.1957 г.
  19. АННА СТЕФАНОВА ЛАЗАРОВА – 09.10.1977 г.
  20. СТЕФАН МИНЧЕВ ИВАНОВ – 14.06.1965 г.
  21. ФРАНЦИСКО СЕДРИК – 13.04.1979 г.
  22. ЖЕРАР ПУЗАРГЕС
  23. АЛЕКСАНДЪР ПЕШКОВ -
  24. ЖУЛИЕН ЛАСАЛ -
  25. БОЖИДАР СТОЯНОВ -
  26. МИКАЕЛ  РИГЕТИ -
  27. НИНА МАКАРОВА

 

 

  1. .12.2016 год.                             УПРАВИТЕЛ :

Гр. София                                                              / Атанас Макаров /

 

 

 

 

СПОРТЕН КЛУБ ПО ПЕТАНК „АКАДЕМИК” – СОФИЯ

 

Списък на картотекираните състезатели за спортно състезателна 2016 година

 

 

  1. Стоян Панчев Панчев;
  2. Борислава Николаева Пиперкова;
  3. Анжелика Пламенова Димитрова;
  4. Габриела Петкова Колева;
  5. Невена Иванова Радлева;
  6. Таня Светославова Груева;
  7. Христо Георгиев Владимиров;

8. Биляна Ценева Георгиева;

9. Мария Миленова Пигулева;

10. Радостина Кирилова Динева;

11. Елена Йорданова Минева;

12. Антонио Сашов Начев;

13. Павел Павлов;

14. Атанас Жечев;

15. Стефан Балъкчиев;

Списък за допълнително картотекиране в БФП на състезатели от клуб "Академик"

   

 

 

1.Анна Иванова Велева 600102

2.Веселин Янев Щерев 650316

3.Венцислав Петров Неделчев 640710

4.Валери Василев Танов 701209

5.Георги Христов Шокаров 680814 

6.Емилия Йорданова Димитрова 611701

7.Ивайло Радков Диков 570626

8.Кристиян Радостинов Димитров 861127

9.Красимир Петров Николов 630316

10.Петър Велинов Иванов 610127

11.Павлинка Георгиева Матева 630527

12.Пламен Христов Пеев 610214

13.Панаьот Георгиев Пеев 730414

14.Светозар Илиев Петров 711214   

15. Андрей Андреевски

16. Руслан Колев

17.Таня Томова

 

КАРТОТЕКА

УНИВЕРСИТЕТСКИ КЛУБ ПО ПЕТАНКА – УКП

2017г.

  1. Георги Бърдаров
  2. Петко Манчев
  3. Любен Кръстев
  4. Станимир Чонев
  5. Любомир Милушев
  6. Юлий Таков
  7. Иво Топалов
  8. Дико  Желев
  9. Дани Бошнаков
  10.  Владимир Додов
  11.  Ралица Манчева
  12.  Христина Йорданова
  13.  Ина Димитрова
  14.  Калина Мавродиева
  15.  Невена Русева
  16.  Маргарита Цветкова
  17.  Мария Павлова
  18.  Елица Добрева
  19.  Ваня Георгиева
  20.  Ани Крижановска
  21.  Дойчин Маргоевски
  22.  Милен Спасов
  23.  Невен Масларски
  24.  Асен Марков
  25. Мартин Илиев
  26.  Надежда Илиева
  27.  Магдалена Кръстева

 

 

Спортен клуб по петанк Пловдив

 

 

 

1.Младен Младенов

2.Емил Русев                

3.Орлин Русев            

4.Иво Русев                   

5.Иван Крачев              

6.Янко Найденов     

7.Ангел Христов           

8.Емил Георгиев           

9.Марин Велков           

10.Николай Бързаков 

11. Николай Даскалов

12. Николай Иванов   

13. Йордан Паунов      

14.Стойчо Петров       

15.Атанас Тодоровски

16.Христо Телпизов    

17.Въльо Илиев             

18.Росица Бързакова    

19. Тони Телпизова     

20. Сашо Чочков

21. Йорданка Петрова

22. Иван Кръстев                

 

                                                  

 

 СПИСЪК

                  на състезателите от "Спортен клуб по петанк-ИСТЪР"

                  за състезателната 2017г.

 

 

  1.Венелин Стефанов Найденов

  2.Емилия Димитрова Найденова

  3.Валентин Радославов Стоенелов

  4.Боряна Кирилова Стоенелова

  5.Анатоли Александров Димчев

  6.Калин Василев Димитров

  7.Катя Димитрова Паскалева

  8.Александър Венелинов Найденов

  9.Ева Венелинова Найденова

10.Антоан Станимиров Паскалев

11.Йоан Станимиров Паскалев

12.Мариян Христов Началнишки

13.Румен Тошков

14.Илияна Тошкова

15.Елица Руменова

16.Йордан Петров

17.Ваньо Цветанов

18.Нина Цветанова

19.Ева Началнишка

20.Мая Цветанова

21.Нанко Андреев

 

19.12.2016г.                                   Председател:

гр.Козлодуй    

 

 СПИСЪК НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА

„ДАМСКИ СПОРТЕН КЛУБ И ПРИЯТЕЛИ ПО ПЕТАНК”

Картотекирани състезатели - март 2017г.

 

Три имена

Телефон

Е-мейл

Р. дата

 

Жени

 

 

 

1

Даниела Цветанова Дикова

0888621079

dikovadaniela@yahoo.com

13.05.1955.

2

Румяна Николова Чолакова

0888501900

rumiana_cholakova@abv.bg

03.03.1963.

3

Анастасия Янкова Ваташка

0897980236

 

22.08.1946.

4

Невелина Стефанова Георгиева

0888537849

neve_lina@abv.bg

17.08.1962.

5

Силвия Емилова Венкова

0887434395

silvia.venkova@yahoo.com

24.05.1992.

6

Диана Иванова Михайлова

0887200218

d.mihailova@mail.bg

23.10.1955.

7

Мила Дякова Бабачева

0888700737

mila_bab@abv.bg

21.12.1950.

8

Ирена Емилова Иванова

0885894089

iirreena@abv.bg

24.06.1965.

9

Марина Дончева Шойлева-Тепавичарова

0889250465

msport@abv.bg

07.04.1961.

10

Зорка Малинова Георгиева

0887218818

malinovaz@hotmail.com

04.04.1957.

11

Дарина Атанасова Григорова

0884362089

dar_gri@yahoo.fr

grigorova@bnr.bg

16.05.1967.

12

Силвия Орлинова Тепавичарова

 

 

 

13

Наталия  Ивановна Бондаренко

0888803313

info@archmedia.tv

archmedia.bg@gmail.com

09.02.1955.

14

Даниела Георгива Генова

0888888610

arhidastudio@yahoo.com

dezarch@gmail.com

27.05.1963.

15

Димитрина Бойкова Иванова

0888334790

ddconsult@mail.bg

09.03.1972.

16

Снежанка Стоянова Андреева

0889503950

andis@mail.bg

30.11.1959.     

17

Стефка Иванова Стоева

0888902613

stefi100eva@yahoo.com

08.11.1968.

18

Мария Атанасова Митова

0889871718

mitovama@abv.bg

 

19

Нели Иванова Вельова

0887005045

mediamag.bg@gmail.com

12.06.1976.

20

Вида Енчова Пиронкова

0889915157

adiv@myself.com

01.06.1966.

21

Милена Георгиева Цонкова

0887720260

milenatsonkova@abv.bg

 

22

Карина Петрова Дикова

0888998867

kdikova@yahoo.com

14.06.1995.

23

Йоана Чавдарова Левчева

0899612179

 

 

24

Моника Пламенова Тепавичарова

0887056171

msport@abv.bg

17.09.1994.

25

Весела Колева Алексиева

0885522050

veselamartinova@hotmail.com

 

26

Емилия Стоянова Мулетарова

0888710505

astra05@abv.bg

 

27

Деница Сергеева Киркова

0887567770

denykirkova@gmail.com

05.10.1982.

 

 

 

 

 

Три имена

Телефон

Е-мейл

 

 

Мъже

 

 

 

1

Пламен Стоянов Тепавичаров

0885551342

msport@abv.bg

19.08.1956.

2

Владимир Русинов Дончев

0898464795

 

27.04.1954.

3

Атанас Ташков Атанасов

0877888366

manager@bansko-casakarina.com

 

4

Калин Панайотов Панайотов

0888570340

impos@dir.bg - СПРЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛНИ ПРАВА-НЕ СЕ КАРТОТЕКИРА!!!

29.03.1959.

5

Цанко Панков Георгиев

0897306559

tz.pankov@abv.bg: tzpankov@abv.bg

 

6

Румен Иванов Недялков

0899128381

r.nedialkov@gmail.com

11.12.1961.

7

Георги Димитров Димитров

0888627780

georgi_dimitrov@fromvoulevs.com

27.09.1956.

8

Андрей Николов Тасков

0877462064

taskov.andrey@gmail.com

15.10.1958.

9

Антон Борисов Митов

0887828985

abmitov@gmail.com

23.11.1957.

10

Илко Николов Николов

0898611517

ilkon@abv.bg

08.12.1956.

11

Иван Атанасов Атанасов

0888796292

iatanasov73@gmail.com

25.02.1973.

12

Антон Маринов Ватев

0888811817

anton_vatev@abv.bg

17.05.1955.

13

Венелин Христофоров Петров

0887100337

venko1939@gmail.com

21.10.1939.

14

Лъчезар Тепавичаров

0888530815

luchezar_tepavicharov@abv.bg

 

15

Хектор Мартинес Самора

0877475500

 

31.03.1959.

16

Валерий Алексеевич Головченко

0878345941

 

 

17

Николай Котерлицов

0896719030

 

 

18

Румен Гюров

0887614509

rumor@abv.bg

02.08.1965.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Имена

Рожденна дата

 

 

Детска секция

 

 

1.

Красимир Тодоров

0452146361

 

2.

Гергана Пейчева

0349166815

 

3.

Олга Стефанова

0050166770

 

4.

Гергана Друмева

26.10.2005

 

5.

Преслав Панков

0541256289

 

6.

Мартин Йорданов

22.05.2007.

 

7.

Мартин Недев

0850076341

 

8.

Александър Драганов

0450046487

 

9.

Николай Драганов

0346036361

 

10.

Петер Георгиев

29.06.2006.

 

11.

Никола Ръжев

21.12.2009.

 

12.

Александра Ръжева

0348176655

 

13.

Мира Петрова

07.02.2005.

 

14.

Теодор Тричков

0951086432

 

15.

Ксантос Германакос

01.07.2004.

 

 

 

 

 

             

 

                                            

Тюлени 2017 
Мария Бичева, Камелия Тороманова, Надежда Велкова, Стела Атанасова, Анита Гонина, Катя Вартанова, Пепи Михайлова, 
Тина Цанева, Стойно Георгиев, Даниел Сен Пол, Тодор Рангелов, Стамат Узунов, Владимир Багери

 

 

Tennis Club Silistra 
Bulgaria 

 

Състезатели за картотекиране:

 

1.Тихомир Плугаров

2.Валери Василев

3.Николай Папазов

4.Пламен Русев

5.Диян Русев

6.Пламен Ковачев

7.Атанас Христов

8.Десислав Черников

9.Николай Пенев

10.Камелия Стоянова

11.Дарина Пенчева

12.Данаил Стаматов 

 

 

 

 

Зелени бунтовници

 

Максим Йоцов 14.06.99 година

Георги Йоцов 16.07.72

Джамил Аккад 05.08.71

Емил Диков 06.07.89

Владимир Георгиев 06.11.75

Владимир Лазаров 03.07.89

Георги Рибаров 22.09.74

Стефан Христов 19.10.82

Светослав Василев .........

Георги Димитров 05.08.70

Александър Дерижан 25.03.78

Максим Дерижан 06.08.07

Мартин Димитров 22.00.7

Мартин Цветичев 19.10.82

Николай Турлаков 21.03.86

Адел АбделМалек 28.09.66

Илиян Трашлев 29.06.89

Теодор Георгиев 08.02.86

 

Антония Йоцова 17.05.75

Маргарита Миланова 30.07.72

Румена Търева 09.09.75

Деница Берберска 19.02.77

Борислава Василева 11.07.84

Емилия Волева 10.09.70

Ралица Кръстева 22.09.74

Валерия Филина 04.06.93

Мая Игнатова ...............

 

 

 

БПА

 

6. Картотека.

№               Име                    Дата на раждане

1 Анелия Даниелова Маркова - 02.04.2003

2 Боряна Боянова Маркова - 10.08.1981

3 Елизабет Христова Христова-Нанкова - 15.04.1993

4 Марина Георгиева Николова - 26.03.1980

 

5 Александър Георгиев Тасев - 25.08.1980

6 Александър Пламенов Нанков - 29.05.1988

7 Ангел Каменов Пройнов 21.05.1992

8 Аспарух Аспарухов Крайчев - 17.08.1983

9 Валентин Христов Христов - 28.04.1983

10 Веселин Стефанов Куцаров - 06.06.1983

11 Георги Огнянов Николов - 20.02.1989

12 Даниел Илиев Марков - 09.01.1976

13 Добромир Иванов Лещаров - 29.03.1986

14 Кирил Генадиев Бонов - 15.01.1981

15 Кирил Тодоров Веселинов - 02.05.1962

16 Любомир Евгениев Владимиров - 06.04.1987

17 Мартин Венциславов Илиев - 12.03.1979

18 Николай Георгиев Дейков - 04.04.1976

19 Павел Николов Колев - 29.05.1984

20 Радослав Асенов Цветанов - 18.12.1990

21 Рангел Димитров Томов - 06.05.1983

22 Станислав Василев Станев - 15.08.1982

23 Христо Георгиев Щърбев - 05.03.1974

24 Цветан Ангелов Павлов - 04.07.1993

25 Юлиан Симеонов Петров - 05.01.1980

 

 

 

 

 

СПИСЪК

на състезателите от СК "Перник 2017"

за картатекиране за 2017 година

1.Радослав Василев Иванов -750826хххх

2.Венцислав Николов Ставрев-830426хххх

3.Васил Георгиев Кукушев 590319хххх

4.Васил Милчов Арександров701019хххх

5.Венцислав Борисов Седефчоф730721хххх

6.Даниел Василев Кукушев-870617хххх

7.Петър Найденов

8.Андрей Данчев

9.Красимир Стефанов

10.Иво Симов

Председател:Р.Иванов

 

 

ЗАБЕЛЕЖКА:Председателите на клубовете носят отговорност за предоставени на БФП неточни и непълни данни при възникване на евентуални спорове.

 

 

 

 


Добавено 27/04/2017/